Dla siebie

Kilka lat temu moja przyjaciółka miała romans z zajętym mężczyzną. Spotykali się w tajemnicy przez kilka lat, a potem w końcu zupełnie do niej odszedł. 

Za każdym razem, gdy o tym rozmawiałyśmy, ona obwiniała tamtą kobietę, którą najpierw zdradził, a potem porzucił.

Powiedziała, że jest złą osobą, że nie dbała o niego, nie dbała o siebie, nie chciała go zrozumieć. Nie osądzałam jej – to w końcu moja przyjaciółka.

Byli szczęśliwi przez pierwszy rok, a potem w jej życiu zaczęło się prawdziwe piekło: manipulacja, zdrada, kłótnie, tysiące bolesnych rozstań i tyle samo prób rozpoczęcia związku od nowa.

Ogólnie rzecz biorąc, przez około trzy lata tego związku moja przyjaciółka z pięknej, pewnej siebie kobiety zamieniła się w poobijaną, torturowaną psychicznie, nieszczęśliwą kobietę.

Nie chcę wcale teraz o niej plotkować, a tylko przekazać to dalej tym kobietą, które być może doświadczają czegoś podobnego. 

Jeśli mężczyzna jest postępuje źle, to nie dlatego, że jakaś kobieta jest zła, ale dlatego, że ten mężczyzna jest zły i zepsuty.

A jeśli zdecydujesz się na taki związek, to przygotuj się na wiele łez i upokorzeń, bo tacy mężczyźni się nie zmieniają. On wcale nie traktuje Cię na poważnie i nie kocha, uwierz mi!

Poczekaj na kogoś dla siebie, a takiego mijaj i uciekaj z daleka. 

Nie budujmy szczęścia na cudzej krzywdzie i bądźmy solidarne z innymi kobietami!

Oceń artykuł

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Dla siebie