Kamila była tego dnia w złym nastroju, ponieważ dowiedziała się, że Mateusz się żeni. Wieczorem nagle zadzwonił telefon. Podniosła słuchawkę i nie mogła uwierzyć własnym uszom.

Kamila poczuła się bardzo smutna, bo doszło do niej, że nikt już jej nie potrzebuje. W dzieciństwie ojciec zostawił ją i matkę. Kiedy miała cztery lata, nie odczuwała tego zbytnio, ale teraz dostała wiadomość, że jej ukochany chłopak, z którym spotykała się przez dwa lata, żeni się z inną kobietą, i poczuła się jeszcze bardziej opuszczona. Wróciła do domu zdenerwowana i podzieliła się tą wiadomością z matką, ale ta zamiast wesprzeć córkę, powiedziała, że zawsze powtarzała, że nikt jej nie potrzebuje, tylko ona – jej matka. Od dzieciństwa Kamila ciągle słyszała to zdanie. Nie miała nikogo poza mamą, to ona ją wychowała, dlatego Kamila była bardzo posłuszna, nie chciała sprawić przykrości mamie.
Kiedy kładła się do łóżka ze łzami w oczach zadzwonił jej telefon, odebrała go i usłyszała głos nieznajomego mężczyzny, który przedstawił się jako lekarz i powiedział, że jej ojciec jest bardzo chory i chce ostatni raz porozmawiać z córką. Kamila nie wiedziała jak powiedzieć matce, że jedzie do innego miasta i po raz pierwszy w życiu musiała skłamać. Powiedziała, że jedzie w podróż służbową. I tak Kamila pojechała do szpitala, porozmawiała z tatą, ten opowiedział jej wszystko i wytłumaczył dlaczego zostawił matkę.
Mężczyzna powiedział, że jego żona po urodzeniu dziecka zaczęła, chciała się go pozbyć. Szantażowała go, że jeśli nie zniknie z ich życia, to zrobi coś dziecku i powie policji, że to on zrobił i zostanie pozbawiony praw rodzicielskich. Kamila słysząc to była w szoku.
Kiedy Kamila wróciła do swojego miasteczka, natychmiast poszła do Mateusza, swojego byłego narzeczonego, i zapytała go, dlaczego ją zostawił, a on odpowiedział, że dzwoniła do niego jej matka, mówiła nieprzyjemne rzeczy i kazała mu trzymać się z dala od córki.
Kamila zrozumiała, że jej matka była po prostu zaborczą osobą. Nie chciała dzielić się swoją córką, bo nie chciała zostać sama. Dziewczyna wyprowadziła się z domu matki i teraz wszystko w jej życiu się poprawia.
Oceń artykuł

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Kamila była tego dnia w złym nastroju, ponieważ dowiedziała się, że Mateusz się żeni. Wieczorem nagle zadzwonił telefon. Podniosła słuchawkę i nie mogła uwierzyć własnym uszom.