Kobieta powiedziała mężowi, że chce się z nim rozwieść. Jego odpowiedź całkowicie zmieniła ich życie. Teraz ta historia musi zostać opowiedziana wszystkim.

Decyzja o rozwodzie jest jedną z najtrudniejszych. Czasami trzeba się rozstać z człowiekiem, z którym dzieliło się wspólne życie przez wiele lat, a nawet dziesięcioleci. Niestety, często zdarza się, że osoba, którą się bardzo kochało, w pewnym momencie zmienia się i staje się zupełnie inna. W tym przypadku nie ma sensu być razem i dalej zadręczać się wzajemnie. I tak było z pewną kobietą. Po długich wahaniach powiedziała mężowi o swojej decyzji, ale jego odpowiedź wzruszyła ją do łez i zmieniła ich życie na lepsze. Opowiadam tę historię wszystkim, których znam.

Ten człowiek był inżynierem i dobrze zarabiał. Był bardzo spokojny, rozsądny i niezawodny, a ona bardzo go kochała. Jednak po pięciu latach wspólnego życia zaczęła się z nim bardzo męczyć. Wszystkie te pozytywne cechy, za które go pokochała, stały się nagle irytujące.

Jak większość kobiet, Aniela oczekiwała w związku romantyzmu, ale jej mąż nie był romantykiem. Od czasu do czasu wychodzili razem, ale żonie to nie wystarczało. Nigdy nie podarował jej kwiatów, a dzieciom nie kupował słodyczy. W rezultacie cierpliwość jego żony wyczerpała się, po kilku miesiącach udręki kobieta zdobyła się na odwagę i powiedziała mężczyźnie, że chce odejść. Ta wiadomość tak nim wstrząsnęła, że zaniemówił. Trudno mu było cokolwiek powiedzieć, spytał jedynie: „Dlaczego?” Żona odpowiedziała, że nie ma konkretnego powodu, po prostu była nim zmęczona. Mężczyzna spędził cały wieczór w kuchni, rozmyślając. Rozczarowanie kobiety mężczyzną wzrosło, przez całe pięć lat mieszkała z człowiekiem, który nawet w takiej sytuacji nie jest zdolny do męskiego zachowania.

Przed pójściem do łóżka zapytał ją, co musi zrobić, aby zmieniła zdanie. W odpowiedzi kobieta powiedziała: „Jeśli potrafisz mi zaimponować, zostanę z tobą”. Kontynuowała: „Wyobraź sobie, że bardzo chcę mieć kwiat, który rośnie na zboczu klifu, ale jeśli spróbujesz go zerwać, zginiesz. Co zrobisz? „Mężczyzna powiedział, że da jej odpowiedź rano. Kiedy wstała, męża nie było w domu, ale na stole w kuchni czekała na nią kartka od niego. Napisał na niej: „Kochana, nie próbowałbym zdobyć dla ciebie tego kwiatu. Pozwól jednak, że wyjaśnię powód. Często pracujesz przy laptopie i denerwujesz się, gdy coś nie wychodzi, muszę więc oszczędzać palce, aby ci pomóc. Ciągle zapominasz kluczy do mieszkania, więc potrzebuję nóg, aby dotrzeć do domu przed Tobą. Lubisz prowadzić samochód, ale często gubisz drogę w nieznanych miejscach, dlatego potrzebuję oczu, aby pomóc Ci znaleźć właściwą drogę.

Podczas okresu bardzo boli Cię brzuch, dlatego potrzebuję dłoni, aby móc ukoić ten ból ich ciepłem. Nie mogę więc zerwać kwiatka i umrzeć, dopóki nie będę pewny, że obok Ciebie jest osoba, która kocha Cię bardziej niż ja. Jeśli moja odpowiedź Cię satysfakcjonuje, otwórz drzwi i wpuść mnie do środka. Stoję na progu z Twoimi ulubionymi bułeczkami i świeżym mlekiem”. Po przeczytaniu ostatnich słów kobieta rzuciła się do drzwi, a na widok swojego męża zalała się łzami. Zrozumiała, że bardzo ją kocha i nie myślała już o rozwodzie. Potem ich relacje zaczęły się poprawiać i żyli długo i szczęśliwie.

Oceń artykuł

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Kobieta powiedziała mężowi, że chce się z nim rozwieść. Jego odpowiedź całkowicie zmieniła ich życie. Teraz ta historia musi zostać opowiedziana wszystkim.