Mądra rada

Mój przyjaciel ma troje dzieci – dwie dziewczynki i chłopca.

Chłopiec był wcześniakiem – urodził się w siódmym miesiacu ciąży, był w ciężkim stanie – lekarze musieli walczyć o jego życie. W wyniku tego wszystkiego miał wiele problemów zdrowotnych i połowa jego ciała była sparaliżowana.

Rodzice przeszli siedem kręgów piekła przez pierwsze 3 miesiące życia dziecka podczas wizyt w różnych gabinetach lekarskich. Niestety, mimo wielu starań nie widzieli żadnych rezultatów i zdrowie chłopca wcale się nie poprawiało. 

Potem jakiś neurolog doradził im, aby zakupili psa rasy chow chow lub labradora. Przyjaciel próbował sprzeciwić się mówiąc, że przecież mają trójkę dzieci, w tym jedno chore, więc po co im jeszcze pies? Wtedy lekarz powiedział, że wie, co mówi, więc niech tę radę potraktuje bardziej jak rozkaz. 

Kupili Chow Chow, 3 miesięczną suczkę.

Dziewczynki były niesamowicie szcześliwe z tego, że pies pojawił się u nich w domu, ale zwierzę nie zwracało na nie uwagi – suczka ciągle podchodziła do chłopca i gryzła go!

Rodziceb yli zszokowani i jednocześnie zdziwieni, bo suczka gryzła go tylko w ten sparaliżowany bok, więc postanowili nie oduczać jej tego. Kiedy przychodziła do nich masażystka oburzała się mówiąc, że dziecku nie można wykonywać dwóch masaży dziennie. 

Kiedy dowiedziała się, kto robi mu masaże, odmówiła przychodzenia. Powiedziała, że nie będzie próbowała dorównać psu, ponieważ on może uprawiać prawdziwą akupresurę.

I cud się wydarzył – miesiąc później dziecko sięgnęło do suczki obiema rączkami. Później suczka zaczął rzucać i przewracać dziecko i obwąchiwała go jak swojego szczeniaka.

Teraz chłopiec ma ponad rok i świetnie się porusza oraz samodzielnie chodzi. Lekarze są w szoku.

Oceń artykuł

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Mądra rada