Mężczyzna pokazał wszystkim swoje zdjęcia ślubne. Widząc twarz żony ludzie nie wierzyli własnym oczom.

Niektórzy uważają, że nie warto pisać o ludziach, którzy „nie są tacy jak wszyscy inni”, że gazety i strony internetowe robią to tylko dla zysku, wykorzystując ich bezbronność. Jednak wiele osób niepełnosprawnych nie ma nic przeciwko temu, co media o nich piszą. Takie historie dają nam głębszy wgląd w to, co uznawać za normalne, a co nienormalne.

Myślę, że warto częściej rozmawiać o ludziach z różnymi odchyleniami, aby pokazać, że nawet jeśli nie wyglądasz jak wszyscy inni, możesz być szczęśliwy. Nie zapominajmy, że każda osoba ma prawo realizować swoje plany i marzenia. Historia Stefana jest tego wyraźnym dowodem. Stefan urodził się z „zespołem łamliwych kości”, znanym również jako dziedziczna osteoporoza. Kiedy Stefan pojawił się na tym świecie, praktycznie wszystkie kości w jego ciele zostały złamane. Lekarze myśleli, że nie przeżyje jednego dnia, ale mały Stefanek okazał się prawdziwym wojownikiem. Odwaga i nastawienie bojowe nigdy go nie opuściły.

W wieku 18 lat Stefan doznał ponad 200 złamań. Potrzebował całodobowej opieki i nadzoru, i to nie tylko ze względów medycznych. Postawa ludzi wokół nich i to, co pozwalali sobie mówić, zawsze było bardzo trudnym sprawdzianem dla Stefana i jego rodziny. Stefan długo zmagał się z własnym ciałem i próbował nastawiać się w pozytywny sposób. W 1988 roku wydarzyło się coś, co pomogło wszystko zmienić. Dziewięcioletni Stefan ponownie złamał nogę i zaczął panikować. Wtedy matka Stefana powiedziała mu, że jego choroba nie jest ciężarem ale próbą. To był dla niego punkt zwrotny. Tego dnia Stefan zdecydował, że nie ma znaczenia, jak będzie wyglądał. Ważne jest to, co i jak zrobi.

Dzisiaj Stefan nie tylko nauczył się radzić sobie ze swoją chorobą ale stał się znanym i szanowanym wykładowcą motywacyjnym. Firma Stefana przynosi mu ogromne pieniądze, ma tysiące fanów na całym świecie. Największe emocje i sprzeczne myśli wywołało jego małżeństwo. W 2012 roku Stefan poślubił swoją dziewczynę Magdę, która ma „normalny” wzrost. Ich zdjęcia ślubne pobudziły internet. Ze względu na ich wyraźne różnice fizyczne Magda musiała znosić wiele nieprzyjemności i pełne nienawiści komentarze na temat jej małżeństwa, a nawet życia seksualnego ze Stefanem.

Szczęśliwa para twierdzi, że kieruje nimi tylko miłość do siebie nawzajem ale muszą ciągle znosić szykanowanie i nienawiść na ulicach i w internecie. Wielu napisało, że Magda nie zasługuje na Stefana, że ona go oszukuje i mieszka z nim tylko z powodu jego pieniędzy. Ludzie nie potrafią zrozumieć takiego związku, dlatego ich atakują. Chodzi o to, że Stefana i Magdę łączy niesamowita więź duchowa. Ta historia dowodzi, że miłość nie ma granic. Stefan i Magda pokazali, że można się akceptować i kochać za to, kim się jest, pomimo wszystkich trudności i różnic. Każdy ma prawo kochać i być kochanym!

Oceń artykuł

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Mężczyzna pokazał wszystkim swoje zdjęcia ślubne. Widząc twarz żony ludzie nie wierzyli własnym oczom.