Przyjaciel marzył o znalezieniu kobiety, która sama się utrzyma, ale nie był z nią długo

W dzisiejszych czasach jest wiele samowystarczalnych kobiet. Z reguły podobają się one mężczyznom, ale nie każdy może być z wybraną przez siebie kobietą. Niezależne kobiety mają wysokie wymagania, nie dopuszczają do siebie wszystkich mężczyzn, jeśli nie masz silnego charakteru, nie masz czego szukać u ich boku.

Mam przyjaciela, który postanowił znaleźć efektowną i niezależną kobietę, która będzie zarabiała na siebie, a jego pieniądze będą tylko dla niego. I udało mu się taką znaleźć.

Dziewczyna miała własny biznes – sklep z włoskimi butami, samochód wysokiej klasy i duże mieszkanie. Inwestowała w firmę, która się rozwijała i wydawała dużo pieniędzy na własne potrzeby. Znajomy twierdzi, że na same salony piękności wydaje co miesiąc co najmniej kilkanaście tysięcy złotych. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie to, że mój przyjaciel nawet tyle nie zarabiał. Trzeba od razu powiedzieć, że pieniędzy starczyło mu tylko na trzy randki, po których został odrzucony, bo zabrakło mu funduszy.

Kobieta była nie tylko niezależna, ale i bardzo wymagająca. Mój przyjaciel, który zarabia pięć razy mniej niż ona, nie był w stanie zapłacić za kolację w wytwornej restauracji podczas ostatniej randki i zaproponował, że podzielą się rachunkiem. Dziewczyna w milczeniu położyła kwotę, która pokryła cały rachunek, wstała i wyszła. Nie dała mojemu przyjacielowi drugiej szansy.

Samowystarczalne kobiety same oceniają otoczenie. jeśli jesteś mężczyzną, powinieneś odnosić takie same, a nawet większe sukcesy niż ona. Słabi ludzie mogą dostać się do ich kręgu, ale nie zostają tam na długo. Silne kobiety nie lubią maruderów i nieudaczników.

Mężczyźni, którzy wybierają takie kobiety, powinni być przygotowani na to, że będzie ona poświęcać mu mniej czasu – może nawet będzie trzeba zapomnieć o domowych posiłkach. Dla niej najważniejsza jest praca, rozwój, odpoczynek i troska o siebie. Jeśli mężczyzna próbuje ją w czymś ograniczać, zaczyna mówić o jakimś obowiązku, to jest bardziej prawdopodobne, że kobieta z nim zerwie, niż zrezygnuje z tego, co lubi.
I tu pojawia się kolejny niuans – stan umysłu kobiety samowystarczalnej. Zazwyczaj korzystają z pomocy psychologa i nie dają się manipulować mężczyznom. Udzielanie jej rad, jak ma żyć, nie jest rozwiązaniem. Wszystko wie sama, a z tym, czego nie wie, idzie do specjalisty.

Oceń artykuł

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Przyjaciel marzył o znalezieniu kobiety, która sama się utrzyma, ale nie był z nią długo