Teściowa upadła i uderzyła głową o stół, a synowi powiedziała, że popchnęła ją synowa

Karol i Natalia zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia i spotykają się od dłuższego czasu. Jednak matka chłopaka nie polubiła dziewczyny i otwarcie dawała mu to do zrozumienia. Natalia starała się zadowolić kobietę i za każdym razem, gdy ją odwiedzała, przynosiła jej coś pysznego. Ale Krystyna nie czuła nawet wdzięczności i nie rozumiała dlaczego dziewczyna nadal do nich przychodzi. Czasem nawet nie chciała jej wpuścić do domu.

Matka Karola również długo nie zgadzała się na ślub, ustąpiła dopiero wtedy, gdy dzieci obiecały, że będą z nią mieszkać.

Natalia i Karol pobrali się i zaczęli mieszkać w mieszkaniu z Krystyną, co okazało się bardzo trudne. Kobieta ciągle dokuczała synowej, na przykład kiedy ugotowała obiad nie podała do Natalii. A Karol nie robił z tym nic, po prostu milczał. Pewnego razu Natalia została sama z teściową i wtedy odważyła się zapytać, dlaczego tak bardzo jej nienawidzi. Krystyna odpowiedziała, że dziewczyna nie jest godna jej syna. Po tych słowach Natalii otworzyły się oczy i zaczęła dostrzegać, że Karol rzeczywiście jest maminsynkiem.

Kiedyś bardzo się z nim pokłóciła, bo chciała się wyprowadzić od jego matki i to najlepiej gdzieś daleko. Karol powiedział, że nie chce się wynosić i opuszczać mamy, przyznał, że matka miała rację mówiąc, że Natalia tylko udaje dobrą osobę. Po tych słowach poszedł do pracy matki i opowiedział jej o całej rozmowie.

Natalia była w domu, a kiedy weszła jej teściowa, wybuchł skandal. Krystyna zaczęła krzyczeć, że dziewczyna nie ma prawa kłócić się z jej synem, a tym bardziej zabierać go jej i namawiać do wyprowadzki.

Potem zaczęła wyrzucać dziewczynę z domu. Synowa bardzo się wtedy rozzłościła i chciała dać teściowej nauczkę. „Twój syn nie ma nic przeciwko przeprowadzce – prawie się zgodził. Nie będę więc jedyną osobą, która opuści twój dom”.

Kobieta udała, że mdleje i upadając przypadkowo uderzyła głową w stół.

Karol wszedł i zobaczył, że mama ma rozbitą głowę. Krystyna twierdziła wtedy, że to Natalia ją popchnęła. Mąż zaczął krzyczeć na Natalię, ale ta spakowała swoje rzeczy, wyszła i złożyła pozew o rozwód.

Oceń artykuł

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Teściowa upadła i uderzyła głową o stół, a synowi powiedziała, że popchnęła ją synowa