Zdrada zniszczyła ich rodzinę. Po tym, co zrobił jej mąż, nie mogła dłużej żyć u jego boku.

Agnieszka i Damian poznali się na studiach. Dziewczynie bardzo zależało, żeby ją zauważył, ponieważ była nim zachwycona i chciała na nim zrobić wrażenie. Udało się, ona również mu się spodobała i zaczęli się spotykać. Ich związek bardzo szybko się rozwijał i zakochiwali się w sobie coraz mocniej, a po studiach wzięli ślub. To była skromna uroczystość w gronie najbliższej rodziny, ale Agnieszka nie potrzebowała wystawnego wesela, by czuć się dobrze. Była bardzo szczęśliwa, że została żoną Damiana. Po ślubie zaszła w ciążę, a po porodzie niestety straciła pracę. Mąż wziął na siebie cały ciężar utrzymania rodziny, a przez to musiał znacznie więcej pracować.

Damian nie narzekał na swoją sytuację, zarabiał bardzo dobrze, dlatego Agnieszka mogła na spokojnie zostać z synkiem i zajmować się domem. Mężczyzna w dużej mierze oddawał się pracy, zaczął awansować i w końcu stał się dyrektorem generalnym, a to wiązało się z częstymi wyjazdami. Damian miał mało czasu dla rodziny i praktycznie nie rozmawiał z żoną, w zasadzie to rozmawiali jedynie o sprawach związanych z dzieckiem. Pewnego dnia bez uprzedzenia wyjechał do Warszawy i nie wrócił na noc, a Agnieszka zamartwiała się długie godziny i bezskutecznie starała się z nim skontaktować. Nikt nie był w stanie jej powiedzieć gdzie podział się jej mąż, obdzwoniła nawet szpitale.

Damian wrócił następnego dnia koło południa, było od niego czuć alkohol i inną kobietę, ale Agnieszka nie zrobiła awantury, tylko dała się mężowi wyspać. Gdy wstał, żona podjęła rozmowę o ich małżeństwie i dowiedziała się całej prawdy. Okazało się, że Damian miał kochankę odkąd awansował i chciał dla niej opuścić rodzinę. Agnieszka nie mogła uwierzyć w to, co usłyszała, ale nie miała zamiaru dłużej mieszkać z człowiekiem, który tak bardzo ją zranił, więc spakowała siebie i dziecko, a potem udała się do swoich rodziców. Następnego dnia złożyła pozew o rozwód i udało jej się wywalczyć dla siebie mieszkanie i wysokie alimenty na syna. Damian nie czekał zbyt długo i zaraz po rozwodzie ożenił się z kochanką.

Oceń artykuł

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Zdrada zniszczyła ich rodzinę. Po tym, co zrobił jej mąż, nie mogła dłużej żyć u jego boku.