Dla babci koty były ważniejsze od wnuczek! To nie do pomyślenia!

Rozpoczynały się wakacje, więc rodzice Sary i Laury, siedmioletnich bliźniaczek, zdecydowali, że najlepszym rozwiązaniem na czas ich pracy będzie zostawienie dzieci u babci, która mieszkała w małym domku poza miastem. Babcia była bardzo podekscytowana myślą o tym, że będzie mogła spędzić trochę czasu ze swoimi wnuczkami i zapewniła rodzicom, że będzie dbać o nie jak o małe skarby. Gdy rodzice zostawili dziewczynki u babci, ta zabrała je na spacer po ogrodzie. Dziewczynki były zachwycone wszystkimi kwiatami i biegały po trawie, zbierając je i tworząc kolorowe bukiety. Po powrocie do domu, babcia zaprowadziła dziewczynki do pokoju, gdzie na łóżku leżały jej ukochane koty. Dziewczynki były bardzo podekscytowane i natychmiast zaczęły bawić się z kotami, głaszcząc je i przytulając.

Babcia nie zwróciła jednak uwagi na to, że kuwety dla kotów były brudne i nieopróżnione. Gdy dziewczynki zaczęły bawić się w kuwetach, ich rączki i ubranka zostały pobrudzone brudnym żwirem i odchodami kotów. Rodzice byli zaniepokojeni, gdy zobaczyli, jak ich córki wróciły do domu z brudnymi rączkami i ubrankami, i natychmiast umyli dziewczynki i wymienili ich ubrania. Mimo że babcia była zazwyczaj bardzo ostrożna i dbająca o swoje wnuczki, tym razem zapomniała o podstawowej higienie i bezpieczeństwie dzieci

Po powrocie do domu bliźniaczki zaczęły skarżyć się na ból brzucha. Rodzice zaniepokojeni, zaczęli szukać przyczyny tych objawów. Po kilku godzinach udało im się dotrzeć do informacji, że kuwety dla kotów u babci były brudne i nieopróżnione, a dziewczynki bawiły się w nich podczas pobytu. Rodzice natychmiast zabrali dziewczynki do lekarza, który zdiagnozował u nich zatrucie pokarmowe. Lekarz zalecił odpowiednie leczenie i po kilku dniach Sara i Laura wróciły do zdrowia.

Rodzice byli bardzo wdzięczni lekarzowi za pomoc, ale też bardzo rozczarowani postawą babci, która zbagatelizowała problem i nie przejęła się chorobą swoich wnuczek. Gdy rodzice zwrócili jej uwagę na to, że kuwety dla kotów były brudne i nieopróżnione, babcia stwierdziła, że koty są dla niej najważniejsze i że nie chce, aby dziewczynki się z nimi bawiły. Rodzice byli zbulwersowani takim podejściem i postanowili, że w przyszłości będą szukać innego rozwiązania dla opieki nad dziećmi podczas ich pracy. Nie chcieli, aby ich córki były narażone na niebezpieczeństwo związane z brakiem higieny lub bagatelizowaniem ich zdrowia przez kogoś, kto powinien je chronić.

 

 

Oceń artykuł

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Dla babci koty były ważniejsze od wnuczek! To nie do pomyślenia!