Na świat przyszła piątka dzieci! Teraz mają 13 lat.

Każdy rozumie, jak wiele pracy i odpowiedzialności kosztuje wychowanie dziecka. Mało kto jednak potrafi sobie wyobrazić, jak wygląda opieka nad pięciorgiem dzieci, które urodziły się tego samego dnia. Dzisiejsza historia opowiada właśnie o takie wielodzietnej rodzinie. Już przed ślubem rodzice marzyli o dużej liczbie dzieci. I marzenie spełniło się za pierwszym razem.

Zaraz po szkole nasi bohaterowie wzięli ślub i niemal natychmiast zaczęli starania o dziecko. Niestety, kobieta nie mogła zajść w ciążę. Po kilku miesiącach para zdecydowała się na zabieg in vitro i niemal od razu dowiedzieli się, że zostaną rodzicami pięciu córek. Było to zaskoczenie nawet dla lekarzy, a kobieta dla bezpieczeństwa prawie całą ciążę spędziła w szpitalu.

Rodzina i przyjaciele zrobili zrzutkę pieniędzy, aby pomóc w kupnie wyprawki dla pięciorga dzieci. O parze stało się głośno – nie codziennie na świat przychodzi pięć córek jednocześnie.

Oczywiście rodzice przechodzili przez wiele trudności. Ale dzięki wzajemnemu wsparciu nie poddali się. Rodzina i przyjaciele również zaangażowali się do pomocy. Obecnie dzieci są już duże – mają po trzynaście lat. Każda z sióstr ma inny charakter, ale łączy je to, że są życzliwe, pracowite i bardzo ze sobą zżyte. Życzymy tej rodzinie szczęścia i samych sukcesów!

Oceń artykuł

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Na świat przyszła piątka dzieci! Teraz mają 13 lat.