Nauczycielka nie wypuściła do toalety pierwszoklasisty z biegunką. Teraz stanie przez to przed komisją dyscyplinarną

Pierwszoklasista nie wytrzymał do przerwy, przez co siedział już do końca lekcji w brudnych ubraniach.

W szkole podstawowej na północy Polski doszło do prawdziwego skandalu. Teraz sprawa ta będzie rozpatrywana przez specjalną komisję dyscyplinarną dla nauczycieli. Uczeń pierwszej klasy niespodziewanie dostał biegunki, a nauczycielka Krystyna Piwnik była nieugięta i nie pozwoliła chłopczykowi wyjść w trakcie lekcji do toalety. Dziecko niestety nie zdołało wytrzymać do przerwy i po tym incydencie był zmuszonym siedzieć w brudnej odzieży aż do końca lekcji.  

Według rodziców chłopca nauczycielka powiedziała mu, że musi “jakoś wytrzymać do dzwonka”.

Następnego dnia chłopiec odmówił pójścia do szkoły, ponieważ się bardzo wstydził. Kiedy cała sytuacja wyszła na jaw i dowiedziało się o niej naprawdę sporo osób, Krystyna stwierdziła, że nie słyszała, aby chłopiec prosił ją o możliwość wyjścia do toalety. Niestety, jej wersja została od razu zanegowana przez kolegów i koleżanek z klasy chłopca, którzy potwierdzili, że nauczycielka odmówiła wypuszczenia go do toalety. 

Lokalna gazeta poinformowała, że nie jest to pierwszy przypadek, kiedy ta nauczycielka się tak zachowała: około pół roku temu Krystyna nie wypuściła do toalety swojej uczennicy, która swoją potrzebę fizjologiczną zaspokoiła pod ławką. 

Kiedy te wszystkie informacje obiegły miasto i o poczynaniach kobiety stało się głośno, ta zniknęła z pola widzenia, załatwiając sobie zwolnienie lekarskie i nie przychodząc do pracy.  

Wiemy, że do szkoły przyjechała specjalna komisja, która zajmie się tą sprawą. Krystyna i dyrektorka szkoły już przeprosili rodziców chłopca, jednak nie wiadomo jeszcze, czy mimo tego nie będą domagać się odszkodowania.

Oceń artykuł

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Nauczycielka nie wypuściła do toalety pierwszoklasisty z biegunką. Teraz stanie przez to przed komisją dyscyplinarną