Nieoczekiwany wybór

Syn mojego przyjaciela ma dość ciekawą historię życia. Aby być blisko kobiety, którą kocha, całkowicie porzucił swoją świetlaną przyszłość. Takie zachowanie jest bardziej charakterystyczne dla romantycznej kobiecej natury, ale tutaj było odwrotnie.

Już w latach szkolnych Sebastian cieszył się powodzeniem u dziewcząt, uczył się najlepiej w klasie, wszystkie przedmioty szły mu bardzo dobrze. Następnie poszedł na studia, gdzie również okazał się inteligentnym i zdolnym studentem.

Kiedy został powołany do wojska, wziął urlop dziekański i postanowił odbyć służbę. Tuż przed poborem do wojska poznał dziewczynę. Agnieszka była zwyczajną kobietą, ale na zawsze podbiła serce młodego człowieka i wpłynęła na całe jego życie.

Służba w wojsku była dla Sebastiana łatwa, zaproponowano mu pozostanie na kontrakcie, obiecując szybki awans w służbie wojskowej. Ale to było bardzo odległe, a Agnieszka czekała na jego powrót. Dla niej zrezygnował z kariery wojskowej. Ojciec przekonywał go do zmiany zdania, ale nie mógł w żaden sposób wpłynąć na decyzję syna.

Po powrocie do domu Sebastian zrobił coś zupełnie nieoczekiwanego, rzucił studia i przeniósł się do innego miasta, aby zamieszkać ze swoją dziewczyną, ponieważ ona podczas jego służby rozpoczęła studia i powiedziała mu, że związek na odległość nie ma sensu. Była zmęczona ciągłą rozłąką i nie zamierzała dłużej na niego czekać.

Sebastian dostał pracę, ale wcale nie taką, na jaką zasługiwał. Został zwykłym mechanikiem samochodowym, aby móc opłacić czynsz dla siebie i swojej ukochanej. Wkrótce Agnieszka skończyła studia i zalegalizowali swój związek. Mężczyzna nadal żyje tylko dla żony, spełnia wszystkie jej zachcianki, stara się jak może, pracując na dwie zmiany.

Dla wielkiej miłości chłopak zrezygnował z błyskotliwej kariery wojskowej i porzucił szkołę. Teraz musi ciężko pracować w zwykłym warsztacie przy zmianie opon. Jak taki inteligentny, przystojny i zdolny młody człowiek mógł skierować swoje życie w takim kierunku? Mój przyjaciel długo nie mógł się z tym pogodzić. Jego jedyny syn wybrał miłość zamiast stabilnej, udanej przyszłości. Miłość, która, zdaniem ojca, całkowicie zrujnowała mu życie. Jakiej rady udzieliłbyś w takiej sytuacji?

Oceń artykuł

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Nieoczekiwany wybór