To przystojny mężczyzna, który zarabia przyzwoicie, a mimo tego kobiety i tak go rzucają – jaki jest tego powód?

Mam pewnego kolegę jeszcze z czasów liceum. Jurek jest atrakcyjny, miły i dobrze zarabia. Niemniej jednak nie układa mu się w życiu osobistym. Oczywiście próbuje spotykać się z różnymi kobietami, ale nie może zbudować z żadną poważnego związku. Zwykle po kilku miesiącach kobiety od niego po prostu same odchodzą.

Przez długi czas nie mogłam zrozumieć, dlaczego tak się dzieje, ale pewnego dnia wszystko stało się dla mnie jasne. Rozmawialiśmy od serca i wówczas Jurek przyznał się, że nienawidzi kłamstw oraz insynuacji i zawsze mówi wszystko prosto z mostu.

Być może dla niektórych są to piękne cechy charakteru. Zgadzam się z tym i szczególnie działa to w stosunkach przyjacielskich, ale w relacjach damsko-męskich nie zawsze to działa.  Czasami z takim podejściem kumpel może obrazić swoją dziewczynę nawet nieświadomie. Na przykład zdarzało mu się komentować i chwalić w obecności swojej kobiet atrakcyjny wygląd innych kobiet. Nie, nie flirtuje z nimi ani nie próbuje nakłonić swojej drugiej połówki do zmiany wygladu, ale takim zachowaniem może wpędzić ją w kompleksy. Żadna kobieta tego nie lubi i każda chce być wyjątkowa dla swojego ukochanego. 

Pamiętam, jak Jurek spotykał się z dziewczyną o imieniu Krysia. Tak się stało, że jakiś czas po wakacjach dziewczyna przytyła. Jurek wtedy powiedział jej wprost, że musi natychmiast schudnąć. Zauważył również, że Krysi przydałaby się zmiana fryzury. 

Należy także dodać, że Jurek bardzo dba o swój wygląd. Chodzi na siłownię i na basen, bo wygląd zewnętrzny ma dla niego duże znaczenie.

Jeśli na początku związku dziewczyna dbała o siebie, a potem przestała, to on z pewnością zwróci na to uwagę i jej to wytknie. Tak, to niezbyt nieprzyjemne, ale Jurek nie potrafi inaczej.

Pewnego dnia przyjaciel skarżył się mi, że jego nowa dziewczyna źle gotuje. Oczywiście on jej już o tym powiedział. Jurek swoimi słowami nie ma na celu obrażania kogoś i po prostu mówi to, co myśli.  

Mój przyjaciel jest hojnym i troskliwym mężczyzną. Dba o kobietę i daje jej drogie prezenty. Jednej ze swoich kobiet zapłacił za remont w mieszkaniu, a potem zabrał ją na luksusowe wakacje. Jednak jego szczerość sprawia, że wszystkie jego zalety są przyćmione. Żaden jego związek z tego powodu nigdy nie przerodził się w poważniejszą relację i nigdy nie było mowy o tym, żeby którakolwiek z nich chciała założyć z nim rodzinę.

Już nie tylko insynuowałam, ale wręcz powiedziałam wprost, że musi łagodniej kobietom przedstawiać swój punkt widzenia.

Jednak Jurek nie potrafi się zmienić, już po prostu ma taki charakter i jest przyzwyczajony do mówienia wszystkiego, co myśli. Niestety niewiele kobiet jest gotowych zaakceptować taką cechę charakteru. Czasami same przed sobą nie możemy przyznać się do błędów ani zauważyć swoich wad, a tym bardziej nie jesteśmy gotowe, by usłyszeć o nich od swojego mężczyzny.

Mój małżonek zawsze mówi, że jestem najwspanialszą kobietą na świecie. Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że tak nie jest, ale nadal miło jest coś takiego usłyszeć. Jeśli popełniam błąd i mówię o tym mężowi, chcę usłyszeć od niego słowa wsparcia, a nie krytykę.

Oceń artykuł

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

To przystojny mężczyzna, który zarabia przyzwoicie, a mimo tego kobiety i tak go rzucają – jaki jest tego powód?